Home Місто Житомиру зарахували рекорд із найбільшим прапором ЄС, тепер очікують на рекордну кількість...

Житомиру зарахували рекорд із найбільшим прапором ЄС, тепер очікують на рекордну кількість селфі з ним. ФОТО

313

Трохи менше тижня знадобилося, аби реалізувати ідею, яка допомогла Житомиру знову увійти у Книгу рекордів України.

Зокрема, 11 травня на фасаді будівлі в центрі міста презентували прапор ЄС – полотно синього кольору із 12 зірками та гербом України в центрі. Розмір цього прапора – 11,345 м на 40, 236 м. На сьогоднішній день – це найбільший прапор ЄС в країні, тож Житомиру офіційно зарахували національний рекорд в цій номінації.

Свідоцтво про це із рук представника Книги рекордів України отримував голова Житомирської ОДА Ігор Гундич. Зізнається, що така ідея виникла в нього наприкінці минулого тижня і завдяки спільній роботі з партнерами за короткий термін вдалося втілити задумане.

Читайте також: На майдані Корольова підняли прапор Україна-ЄС.

 

Тепер, каже очільник Житомирщини, очікує на рекордно велику кількість селфі з прапором ЄС, що знаходиться на будівлі за адресою Київська, 1 біля Соборного майдану. Крім цього, саме з фіксації такого рекорду в Житомирі розпочинається відзначення Дня Європи.

Читайте також: Рада ЄС остаточно затвердила безвіз України.

«Наша Революція Гідності була революцією за Європу. Цей прапор став візуалізацією тези «Україна – це Європа». Також цей прапор – свідчення наших проєвропейських орієнтирів та намірів», – пояснив Ігор Гундич, а ще підкреслив, що встановлення рекорду стало символічним, адже саме в ці дні Україна приймає «Євробачення». Більше того, буквально 11 травня Рада міністрів ЄС прийняла остаточне рішення щодо надання безвізу українцям.

Читайте також: Дискусія, фестиваль, фудкорт, концерт: у Житомирі відзначать Дні Європи.

До слова, розмір нинішнього прапору в Житомирі перевищив попередній рекорд, коли у 2014 році на цій же будівлі розмістили жовто-блакитний прапор, який також став рекордним.

Юлія ДЕМУСЬ


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here