Home Місто У Житомирі відкрили лікувальний корпус, який будували 20 років

У Житомирі відкрили лікувальний корпус, який будували 20 років

84
Сьогодні у Житомирі урочисто відкрили новий лікувальний корпус міської дитячої лікарні. Його будівництво тривало майже 20 років через брак коштів.
 
За останні два роки на добудову корпусу було виділено більше 8  з половиною мільйонів гривень. Завдяки цьому вдалося завершити будівельні роботи та укомплектувати відділення сучасним медичним обладнанням, передає Житомирська хвиля. 
 
За 20 років було все, каже головний лікар Житомирської дитячої міської лікарні Володимир Башек. Мінялися замовники і будівельники, але завжди жила надія, що таке вкрай необхідне приміщення все ж добудують:
 
"Мені дуже складно підібрати слова вдячності за розуміння і сприяння у вирішенні вкрай важливої проблеми – надання в належних умовах спеціалізованої та висококваліфікованої допомоги дітям з інфекційними захворюваннями та дітям, які потребують інтенсивної терапії"
 
У свою чергу керівники області та Житомира пообіцяли і далі активно працювати над тим, щоб відділення отримувало кошти на повне забезпечення найсучаснішим медичним обладнанням. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here