Home Політика Правозахисник: У Менській колонії Луценка можуть вбити

Правозахисник: У Менській колонії Луценка можуть вбити

85
Для життя екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка загроза є в будь-якій колонії, заявив у коментарі Gazeta.ua правозахисник Євген Захаров.
 
"Колишній міліціонер не може перебувати у звичайній колонії, де відбувають термін засуджені злочинці. У Менській колонії Чернігівської області Луценко також не може бути, адже там багато людей, які потрапили туди через його зусилля, щоб не було тортур у міліції. Поки він буде перебувати в СІЗО, оскільки рішення суду не набуло чинності, і буде апеляція. Що буде далі – невідомо", – зазначив він.
 
При цьому Захаров висловив переконання, що зараз робитися все, щоб вбити екс-міністра.
 
"Якщо і були випадки вбивств у цій колонії, то говорили: це сталося через проблеми зі здоров’ям. Такі речі не розслідують. У моїй практиці були смерті людей у ??місцях відбування покарань, коли засуджених вбивали, а говорили, що так сталося через стан здоров’я", – зазначив правозахисник.
 
Як повідомлялося, раніше перший заступник голови ДПТС Сергій Сидоренко повідомив, що екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко буде відбувати покарання у Менській колонії в Чернігівській області, якщо суд не виправдає його. Він додав, що це колонія спеціального режиму для колишніх співробітників правоохоронних органів. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here