Головна Місто У Житомирі встановлять ще 4 інформтабло, що вимірюють швидкість руху авто

У Житомирі встановлять ще 4 інформтабло, що вимірюють швидкість руху авто

173
0

Ще чотири інформаційні табло, які вимірюють та показують швидкість руху автомобілів, становлять у Житомирі біля навчальних закладів. Конкретні місця ще не визначили.

Про це повідомили в міській раді.

Табло встановлять за рахунок грантових коштів GIZ у рамках міжнародного проєкту «TUMI: шлях до школи».

За швидкість в межах норми ви отримаєте лайк та дизлайк за перевищення.

Нагадаємо, по біля ліцею №24 по вул. Шевченка у Житомирі встановили перші такі табло, що сподобалися водіям.

"За час роботи інформаційних табло, що встановлені на вулиці Шевченка, ми отримали, і продовжуємо отримувати велику кількість позитивних відгуків від мешканців та безпосередньо водіїв. Водії наголошують, що встановлені табло-радари дисциплінують та стимулюють дотримуватися швидкісного режиму. Але особливо приємно, що саме пішоходи відзначають позитивний вплив інформаційних табло на відчуття їх безпеки", – розповіла Аліна Кундіч, координаторка проєкту «TUMI: шлях до школи».

Також у рамках проєкту встановили велосипедні парковки критого типу у Вересівській загальноосвітній школі, ЗОШ №8, ЗОШ №36 та Житомирському екологічному ліцеї №24. Упродовж квітня-травня 2021 року в рамках проєкту планується завершити будівельні роботи з капітального ремонту засобів організації дорожнього руху (ремонт тротуарів, будівництво острівців безпеки, піднятого пішохідного переходу, нанесення нової дорожньої розмітки тощо) біля згаданих навчальних закладів.

Житомирян закликають надавати пропозиції щодо місць встановлення інформаційних табло на адресу Агенції розвитку міста (e-mail: ku.arm.zt@gmail.com, або за телефоном: +38 (063) 145-72-74).

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here