Home Місто У Житомирі зруйнують ще два старих будинки

У Житомирі зруйнують ще два старих будинки

164

Два аварійних будинки планують знести цьогоріч у Житомирі. Це забудови на вулицях Старовільська 22 та Шелушкова 59, передає «Житомирська хвиля».

Їх визнано аварійними і такими, що є небезпечними для проживання, розповіла під час засідання виконкому начальник управління житлового господарства міськради Світлана Півоварова :

"Житловий будинок Стравольській 22 – це будинок до 1917 року забудови. Шелушкова 59 – двоповерховий будинок, що потребує реконструкції. Але від будівлі залишилося лише три бокових несучих стіни"

До недавнього часу в місті було 4 аварійні будинки під знесення, але за останні 2 роки дві забудови по Старовільській 7 та 28 вже знесли.

Загалом в Житомирі у ветхому або аварійному стані перебуває практично шоста (1/6) частина житла комунальної власності.

У міській раді порахували, що для реконструкції всіх 180 ветхих будинків необхідно майже 32 мільйони гривень. А для відселення сімей з аварійних будинків, а сьогодні в 21 такому будинку проживають 60 родин, потрібно понад 12 мільйонів гривень.

Найбільш застарілий фонд – в центральній частині міста – квартали вулиць Якіра, Старовільська, Ольжича, Замкова, Подільська, Кафедральна, Пушкінська, Лермонтова, Лисенка, Івана Кочерги та Московська.

Житловий фонд Житомира, яким опікується міське управління житлового господарства, сьогодні налічує 1789 будинків. Фізична зношеність житла – 49 відсотків, адже переважна більшість будинків комунальної власності Житомира побудована до середини 80-х років 20 століття.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here