Home Місто У Житомирській міськраді прозвітували про оздоровлення дітей у 2017 років

У Житомирській міськраді прозвітували про оздоровлення дітей у 2017 років

194

 Сьогодні, 15 листопада, у Житомирі проходить засідання виконавчого комітету міської ради. Члени виконавчого комітету (у засіданні беруть учать 15 членів виконкому) взяли до відома інформацію начальника управління сім’ї, молоді та спорту Ірини Ковальчук щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у  місті  Житомирі в 2017 році.


Начальник управління, зокрема, зазначила, що тільки на організацію і  проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей міста Житомира у 2017 році з міського бюджету виділено 3589,4 тис. грн. для оздоровлення 900 дітей (вартість путівки 3988,22 грн.), які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в ПЗОВ «Супутник». Упродовж літнього періоду в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку  «Супутник» за кошти міського бюджету оздоровлено 900 дітей пільгових категорій, а саме:

– 130 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування;

– 50 дітей з інвалідністю, в тому числі 8 дітей з функціональними обмеженнями, які пересуваються на візках, разом з одним із батьків або особою, яка їх заміняє.

– 363 дітей  із сімей учасників АТО;

– 237 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей;

– 120 творчо обдарованих дітей.

У червні 2017 року у м. Житомирі функціонували 30 пришкільних таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів.   До означеного відпочинку залучено  2519 дітей, із них 1672 дитини соціально незахищених категорій. 

Виконавчим комітетом міської ради у 2017 році направлено на оздоровлення:

 – за кошти державного бюджету:

до Українського Дитячого Центру «Молода гвардія» – 33 дитини;

До МДЦ «Артек» – 36 дітей;

до санаторіїв – 444 дитини.

– за кошти обласного бюджету управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради оздоровлено 267 дітей, а саме:

в дитячому оздоровчому закладі «Лісовий берег» м. Житомира – 95 дітей;

в дитячому оздоровчому закладі «Лісова казка»  Баранівського  району – 50 дітей;

в дитячому оздоровчому закладі «Дзвіночок» с. Дениші Житомирського району – 83 дитини;

в дитячому оздоровчому закладі «Світанок» Любарського району –        35 дітей;

в дитячому оздоровчому закладі санаторного типу ім. С. Лазо ТОВ «Примор’я»  (Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка –  4 дитини.

Крім того, за двохсторонньою домовленістю мерів міст побратимів Житомира та Кутаїсі,  25 дітей із сімей загиблих учасників АТО та учасників бойових дій відпочивали в Грузії.

Загалом на оздоровчу кампанію 2017 року з міського бюджету виділено 6 млн. 541 тис. 900 грн. Варто зазначити, що в 2017 році в ПЗОВ «Супутник» більше 65% оздоровлених дітей не оздоровлювалися за кошти міського бюджету в попередні роки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here