Home Місто У ЖИТОМИРСЬКОМУ ПАРКУ «ЗАМКОВА ГОРА» З’ЯВИЛАСЯ ТОЧКА З БЕЗКОШТОВНИМ WI-FI

У ЖИТОМИРСЬКОМУ ПАРКУ «ЗАМКОВА ГОРА» З’ЯВИЛАСЯ ТОЧКА З БЕЗКОШТОВНИМ WI-FI

101

Відтепер завдяки Житомирській обласній організації партії «УДАР Віталія Кличка» у зоні відпочинку «Замкова гора» по вул. Кафедральній у Житомирі можна отримати вільний доступ до мережі Інтернет.

Безкоштовна WI-FI зона стала можливою завдяки ініціативі житомирського сайту «Гора.zt.ua», чию пропозицію підтримала обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка».

«У наш час інформаційних новацій, швидкісного розвитку комп’ютерних технологій та надлишку інформації сучасна людина просто повинна бути у вирі подій та володіти найостаннішою і найсвіжішою інформацією, – зазначила  помічник народного депутата Рустама Раупова, керівник прес-служби Олена Лисенко-Дворак, –  Ми підтримали цю ініціативу, тому що це дозволить людям бути більш сучасними та розвинутими, а це той спосіб життя до якого повинна прагнути Україна, щоб довести свою гідність стати європейською державою».

Підключитися до мережі можна знайшовши у своєму пристрої логін «UDAR». Наразі близько 200 користувачів одночасно може підключатися до мережі.

У найближчих планах покрити мережею найвіддаленіші куточки парку.

Прес-служба  Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here