Home Місто У житомирському парку живе привид, якого приїдуть знімати центральні канали

У житомирському парку живе привид, якого приїдуть знімати центральні канали

92

Відомого житомирського бізнесмена Ф. після п’ятничної зустрічі в ресторані тепло проводжала вся стара компанія. Про це пише сайт starlife.com.ua.

Йому варто було викликати таксі, – все таки пів на першу ночі, і хмільна голова, але друзі почали лякати розповідями про житомирських привидів. Віджартувавшись, один він по-молодечому вирішив прогулятися нічними вуличками рідного міста.

Після годинної прогулянки ноги принесли його в парк культури і відпочинку імені Гагаріна.

Скрипнули гойдалки, сіпнулися атракціони. Десь пронеслися білясті вогні.

Вранці всі друзі згадували нічні дзвінки, смішно імітуючи переляканий голос.

Ця історія могла б перетворитися на чергову "байку зі склепу", які є в кожній компанії, але бізнесмен Ф. був дуже практичною і тверезомислячою людиною.

На території парку були таємно встановлені кілька камер для нічної відеозйомки. Цілий місяць нічого особливого не відбувалося. Звичайно, якщо не вважати нічних походеньок житомирян.

Чого тільки тут наш допитливий бізнесмен не побачив. "Я можу зрозуміти, коли бідні студенти ведуть дівчинку в парк, але я, здається, побачив навіть одного дуже публічного і, скажемо, благополучного чиновника. Не думав, що його настільки приваблює міцна чоловіча дружба. Напевно, в звичайному готелі його б впізнали".

На відео нижче ви вперше побачите, те, що давно передається з рук в руки серед керівництва та еліти Житомирщини.

Насправді, як ми дізналися, це тільки невеликий фрагмент відзнятого матеріалу. Бізнесмен Ф. передав всі відзняте на експертизу езотерикам і духовидцям із Києва, які займаються київської старовиною.

Отримана відповідь привела його до дуже цікавих екскурсів в історію міста.

Кажуть, що один із національних каналів планує провести в Житомирі на основі цього випадку зйомки телепередачі за участю ясновидців та екстрасенсів.

Наш співрозмовник стверджує, що не має до цього ніякого відношення. "Хтось дуже зацікавився», – говорить він. "Такі примари зазвичай охороняли сімейні скарби, які мали важливе значення, де знаходилися предмети з величезною духовною силою".

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here