Home Події Бердичівський футболіст гратиме за Миколаїв

Бердичівський футболіст гратиме за Миколаїв

127

Вихованець Ігоря Лисюка, бердичівлянин Віталій Михайленко, підписав контракт із МФК «Миколаїв», який виступає у першій лізі чемпіонату України з футболу, пише РІО Бердичів.

Займатись футболом Віталій розпочав у віці восьми років, коли його батько (теж футболіст) привів його у ДЮСШ Бердичів для занять футболом.

Віталій, хоч і 1993 року народження, але відразу потрапив у спеціалізований клас юнаків 1992 року народження під керівництвом Ігоря Лисюка.

Разом зі своєю командою Віталій переміг у всеукраїнському турнірі «Шкіряний м’яч» та став чемпіоном України з футзалу серед юнаків 1992 року народження.

Згодом юнаки Ігоря Лисюка виступали і у складі головної команди міста — ФК «Бердичів».

Потім Віталія Михайленка та ще одного гравця з Бердичева, Костянтина Іванкевича, запросили до спортивної школи у Стаханові, що на Луганщині.

Віталій один рік виступав там у дитячо-юнацькій футбольній лізі України та два роки у складі дорослої команди в чемпіонаті Луганської області.

Пізніше у Віталія Михайленка був варіант підписати контракт із командою з Німеччини, але через проблеми з документами, цього зробити не вдалось, тож Віталій повернувся до рідного Бердичева. Спочатку грав за ФК «Бердичів», пізніше ще з кількома бердичівлянами грав у чемпіонаті Київської області.

А взимку відомий футбольний тренер, бердичівлянин Роман Бальчос, допоміг Віталію Михайленку з переглядом у МФК «Миколаїв».

Віталій був з миколаївською командою на двох зборах у Закарпатті та Криму, показавши хорошу гру під час тренувальних ігор. Керівництво клубу з Південної України вирішило підписати контракт з бердичівським футболістом.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here