Home Відпочинок У Житомирі 3,5 тис. дітей відвідують шкільні табори. ФОТО

У Житомирі 3,5 тис. дітей відвідують шкільні табори. ФОТО

1730
0

Із 12 червня у Житомирі запрацювали дитячі шкільні оздоровчі табори. 

Загалом у місті працюють 15 таборів, які відвідують понад 3500 дітей. 

У кожному з таборів дітям пропонують різноманітні активності –  спортивні змагання, майстер-класи з мистецтва, екскурсії та навчальні заняття – загалом 6 годин на день.

Це дозволить дітям провести частину літа з користю та задоволенням, – каже Світлана Ковтуненко, заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради

“Ми розпочинаємо оздоровчу компанію, в якій 3500 дітей з 6-годинним перебуванням знаходяться у наших таборах. У них буде змістовне дозвілля, якісне збалансоване дворазове харчування. Крім того, у нас є інші табори різноманітного спрямування, де більше 2000 дітей також будуть знаходитися на базі 30 шкіл. Тому, враховуючи, що понад 5 тисяч дітей знаходяться у школах, наші вчителі зроблять все можливе, щоб це перебування було змістовне”, – розповіла Світлана Ковтуненко.

У таборах діти зможуть поєднувати навчання та розваги. Ігрові форми роботи сприятимуть активному засвоєнню нових знань з різних галузей, таких як філологія, математика, інформатика та біологія. Також у таборах є існують спортивні загони, де діти зможуть розвивати свої фізичні навички та взаємодіяти з іншими учасниками.

Незалежно від обраного спрямування, у таборах діти також матимуть можливість спілкуватися з ровесниками, побудувати нові дружні стосунки та навчитися робити командування, –  розповідає Тетяна Мяновська, завідувачка науково-методичного центру департаменту освіти:

“Левова частка це – загони філологчно спрямування. Наприклад, у 3-му ліцеї вони навіть розбиті на кілька напрямків: українсько-англійську, україно-польську та україно-німецьку. Тут можна покращувати та поглиблювати знання з інших мов. Крім того, це майже 2 тисячі дітей, які прийдуть навчатися. До процесу залучено багато громадських організацій та установ, що допомагають організувати навчальний процес у таборах”.

Вчителі стверджують, що розробили програму з такою метою, щоб діти змогли насправді відпочити від навчання. 

Основний фокус програми полягає на створенні сприятливого середовища для відпочинку та відновлення енергії учнів.

“Усі табори мають навчальні та виховні заходи. Ми плануємо, що до нас завітають представники ДСНС та інших служб. Буде ляльковий театр. Погода покращиться – будуть квести та естафети на вулиці для дітей. Ми підлаштовували так графік і розпорядок, щоб не було занять за партою, а то за цілий рік діти вже від цього втомилися”, – зазначила Інна Бахаєва, заступниця директора ліцею №14.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here