Home sport У Житомирі чемпіонку Європи та тренера нагородили сертифікатом

У Житомирі чемпіонку Європи та тренера нагородили сертифікатом

387
0

У Житомирі чемпіонка Європи з вільної боротьби Ірина Бондар та її тренер Михайло Христософ отримали сертифікати на 20 і 10 тис. грн відповідно за досягнення у спорті.

Спортсменка має шанси змагатися у світовому чемпіонаті. Для цього потрібно отримати першість з вільної боротьби під час чемпіонату України.

«10 травня у Львові пройде чемпіонат України з вільної боротьби серед дорослих у ваговій категорії 62 кг. Якщо отримаю першість на чемпіонаті України, змагатимуся у світовому чемпіонаті», – розповідає Ірина Бондар.

Зараз дівчина готується до турніру в Румунії та чемпіонату Європи U-20, що пройде в Іспанії. Також членкиня збірної України має високі шанси здобути ліцензію на Олімпійські ігри -2024

Ірина Бондар – уродженка Звягеля і вихованка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності з вільної боротьби. Останні роки житомирська  борчиня показує високі результати на міжнародних змаганнях. Минулоріч вона стала бронзовою призеркою чемпіонату світу, а у 2023 році – чемпіонкою Європи серед жінок U-23 в Бухаресті. 

Грошові винагороди виплачуються спортсменам-переможцям і призерам міжнародних офіційних змагань. Також додатково 50% суми нагороди отримують тренери.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here