У Житомирі каналізацією знесло паркан та дерева, стоки лились годинами в Тетерів. ВІДЕО

1236
0

Під час грози 20 червня у Житомирі стався порив каналізаційної мережі. На вулиці Івана Гонти затопило декілька приватних будинків. Потоком води з каналізації знесло паркан та дерева. 

Неочищені стоки годинами стікали в річку Тетерів. Тим часом люди намагалися викликати аварійну водоканалу.

“Стільки дзвінків було – і в аварійну службу, і водоканал. Ніхто не реагував. Такий “ливень” ішов у Тетерів. Лилося все (каналізація, – ред.) в річку. А ми цю воду п’ємо, це наша екологія. 2 години реакції ніякої не було. 

Перший дзвінок був о 19:17. Вже 22:19. Півгодини, як перекрили воду.

Рухнуло три секції паркану, звалило абрикос, підірвана вся плитка та нагнулася альтанка”, – розповідає у коментарі Першому житомирському житель пошкодженого домоволодіння.

Сусіди теж підтверджують, що водоканал не реагував:

“Все сталося о 19 годині. Перебуваючи на вулиці, почули різкий запах каналізації. Почало текти від сусідів. Там прорвало трубу високого тиску. Великим напором все йшло через мій двір у річку Тетерів. Подзвонили на гарячу лінію. Вони сказали, що прийняли заявку. Моя сім’я декілька разів дзвонила на гарячу лінію, телефонували на водоканал, міськраду. Говорили, що так швидко не можемо перекрити, бо все в аварійному стані. 

Поки вони робили “все, що могли”, все позносило, все пошкоджено. Вода в підвалі, в будинку, все пошкоджено на території. Підвал був зроблений під укриття. Вода затопила так. що тепер тут неможливо перебувати. Запах не з приємних”.

Житомиряни показують територію з пошкодженою плиткою, деревами та парканами. Укриття в будинку теж затоплене.

Нагадаємо, екс-директора водоканалу Нікітіна судитимуть за рішення про злив стоків у річку Тетерів, що призвело до тяжких наслідків – мору риби та погіршення стану води.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here