У Житомирі на 2 вулицях нанесли велорозмітку. ВІДЕО

253

У Житомирі нанесли дві велосмуги по вулиці Ціолковського, довжиною близько 550 метрів на проїжджій частині та Івана Гонти, яка протяжністю близько 1 км – на пішохідній алеї. Також планують встановити дорожні знаки, але поки на вулиці Ціолковського їх ще не встановили.

У мерії зазначають, що велодоріжки нанесли після ремонтів. Ширина вул. Ціолковського дозволяє наносити велодоріжку на частині дорожнього полотна, а не на тротуарі, як це по вул. І.Гонти.

«Враховуючи активну позицію наших велосипедистів, були розпочаті такі інфраструктурні проєкти. Розглядали після здійснення ремонту на Ціолковського, Космонавтів, враховуючи їхню ширину, реалізовувати таку організацію дорожнього руху з організацією велодоріжок.

Зараз, якщо виїхати на вул. Ціолковського вже дорожня розмітка нанесена, найближчим часом вже будуть до виготовлені встановлені дорожні знаки. 

Вже спостерігаємо, що автомобілісти намагаються паркуватися, порушуючи при цьому правила дорожнього руху.  Але як практика показує, коли ми вводили такий же проєкт по вулиці Театральній, велосмугу автомобілісти ігнорували в перші два тижні. Але патрульна поліція реагувала. На даний час це входить поступово”, – зазначив у коментарі Першому житомирському Микола Єрмаков, в.о. начальника управління транспорту та звʼязку Житомирської міської ради.

Він додав, що дорожня розмітка фарбою наноситься весною і восени. 

“Після того, як ми замінюємо полотно і залишати це без розмітки – це неправильно. Якщо проект був затверджений із велодоріжками, її потрібно було ввести в експлуатацію”, – додав Микола Єрмаков.

Нагадаємо, у 2020 році нанесли велорозмітку на вул. Небесної сотні, згодом – на вул. Театральній.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here