У Тетерів знову скинули нечистоти

121
0

Житомиряни в соціальній мережі Facebook виклали відео на якому зафіксовано забруднення річки Тетерів невідомою речовиною.

фото з соцмереж

Вже у день 25 вересня фахівці екологічної інспекції та поліцейські, зафіксували незаконний скид забруднень у річку Тетерів через трубу, яка, ймовірно, належить Житомирводоканалу. Це сталося в районі села Слобода-Селець. Екологи відібрали всі необхідні проби для подальших досліджень а поліція зафіксувала всі обставини події.


Але представники Державної екологічної інспекції Поліського округу відмовилися давати коментарі на камеру і порадили звернутися до них з інформаційним запитом для отримання необхідної інформації.
Однак, інспекторка з комунікацій Житомирського районного управління поліції Марина Вітвіцька згодилася надати коментар щодо цієї події.

Інформація щодо можливого забруднення річки Тетерів внаслідок скидів із труби в селі Слобода-Селець Житомирського району надійшла до поліції через соціальні мережі. 25 вересня на місці подій працювали поліцейські слідчо-оперативної групи відділу №1 Житомирського районного управління, зафіксували всі обставини діяння, встановили місце можливого викиду та розпочали перевірку. Поки що проводиться перевірка в рамках реєстрації до єдиного обліку. Чекаємо на результати досліджень працівників екологічної інспекції. Далі вже буде прийматися рішення відповідно до отриманих результатів експертизи. Марина Вітвіцька, інспекторка з комунікацій Житомирського районного управління поліції.


Поки що це вся інформація, яка є в нас. Ми звернулися до директора КП “Житомирводоканал” Романа Ілика, і він пообіцяв нам, що надасть коментар щодо цієї події 4 жовтня. Ми також плануємо звернутися до екологічної інспекції із інформаційним запитом щодо результатів досліджень та інформуватимемо вас про розвиток цієї історії


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here