Головна Місто У Житомирі пам’ятник Героям Небесної Сотні відновили абияк, влада заявляє – ідеально

У Житомирі пам’ятник Героям Небесної Сотні відновили абияк, влада заявляє – ідеально

715
0

У департаменті регіонального розвитку Житомирської ОДА заявляють, що відновили пам’ятник Героям Небесної Сотні на майдані ім. С. П. Корольова після понад піврічного очікування.

Натомість він виглядає майже так, як і пошкоджений. Житомиряни коментують, що руки фігури відновили абияк. Через ці недоліки комунальне підприємство по експлуатації адмінбудинків облради відмовляється брати пам’ятний знак на баланс від департаменту.

У департаменті регіонального розвитку головний спеціаліст відділу капітального будівництва Сергій Романов у коментарі Першому житомирському розповів, що дефекти усунули одразу після суду над вандалом:

«Дефекти були: пальці були відбиті і кисть рук. Тоді відкрили кримінальне впровадження і вандал заплатив штраф 20 400 гривень. Вже через тиждень після суд, всі недоліки в пам’ятнику усунули.

Ми намагаємося його передати на баланс в адмінбудинки, проте керівник підприємства наші запити відхиляє і не пояснює, чому. Все, що можна було зробити від департаменту, було виконано. Запевняю, цей пам’ятник в ідеальному стані».

Натомість в комунальному підприємстві по експлуатації адмінбудинків говорять, що дефекти ще виправлені, тому наразі не можуть прийняти.

Нагадаємо, пам’ятник пошкодили вночі 15 березня 2021.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here