Головна Місто У Житомирі після довгої перерви продовжать будівництво тролейбусної лінії на Мальованку

У Житомирі після довгої перерви продовжать будівництво тролейбусної лінії на Мальованку

388
0

Вже з наступного тижня знову продовжать прокладати тролейбусну лінію на Мальованку. Роботи зупинилися через те, що підряднику не вистачало коштів на будівництво. Згодом через деякий підрядна організація таки погодилася продовжити роботу. 

Про це розповів депутат міської ради Юрій Мойсеєв:

На минулому тижні підписана додаткова угода з підрядником, який відмовлявся продовжувати роботи по тролейбусній лінії на Мальованку. Все ж таки були надіслані певні заяви та навіть позови в суд, щодо компенсації коштів про невиконані роботи. Згодом підрядник погодився продовжувати роботи за ті кошти, які банк йому запропонував. По моїй інформації з наступного тижня  продовжуються роботи по будівництві тролейбусної лінії на Мальованку. Ми вже поклали асфальтове покриття та збудували  розворотне кільце. Також побудували тротуари. Сьогодні ТТУ встановили диспетчерський пункт”, – додав депутат. 

Загальний кілометраж нової тролейбусної лінії становитиме 2,2 кілометри. Планується на цей маршрут запустити 6 нових тролейбусів. Загальний кошторис проєкту складає близько 60 мільйонів гривень, 50 мільйонів гривень з яких – ґрантові кошти.

Нагадаємо, раніше жителі Мальованки виступали проти будівництва лінії, адже опори встановлювали посеред тротуарів. Люди просили владу побудувати каналізацію замість лінії. А от, завершити будівництво тролейбусної лінії на Мальованку міська влада планувала ще у грудні 2021 року. Тролейбусна лінія була готово на 70%.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here