Home Місто У Житомирі по гуманітарку приходили власники кіосків, а потім продавали її на...

У Житомирі по гуманітарку приходили власники кіосків, а потім продавали її на Житньому, – Сухомлин

4054

У Житомирі зупиняють масову видачу гуманітарної допомоги. Після того, як влада міста повідомила, що житомиряни можуть отримати гуманітарку, біля центрів видачі утворилися довжелезні черги.

Житомиряни скаржилися, що люди, які дійсно потребували допомоги, часто не могли фізично вистояти стільки часу і йшли. Натомість допомогу отримували молоді люди і навіть власники торговельних точок на ринку, які потім продавали гуманітарку.

Про те, чому зупинять роздачу допомоги, у відеозверненні розповів мер Житомира Сергій Сухомлин:

«Я вже зупиняю видачу гуманітарної допомоги.

Бо коли ти бачиш величезну чергу біля кінотеатру «Україна», і коли ти бачиш стареньку бабусю, якій важко стояти, і здорові хлопці, які можуть вагони розгружати, чи власників трьох ларків на Житньому ринку, а потім тобі дають повідомлення, що на Житньому ринку продають цю гуманітарну допомогу – це не те, що ми хотіли.

У Житомирі теж є ватники, кому війна, а кому тільки про кошти. Давайте трошки піднімати свою свідомість. І давайте все ж ту гуманітарку давати тим людям, яким це потрібно».

Сухомлин додав, що із 18 березня гуманітарку видаватимуть через соціальні служби багатодітним сім’ям, пенсіонерам та людям, які її потребують.

«12700 заявок ми отримали – все це чесно роздамо людям. Після цього зробимо паузу. Знову накопичимо якісь запаси – і будемо дивитися, як це потрібно роздавати. Бо це просто виглядає не дуже – не дуже красиво», – зазначив мер міста.

Нагадаємо, у Житомирі гуманітарку роздавали три дні. Біля кожного з центрі видачі були довгі черги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here