Home Війна Пентагон: Путін погрожуватиме ядерною зброєю, якщо Україна продовжить успішний захист

Пентагон: Путін погрожуватиме ядерною зброєю, якщо Україна продовжить успішний захист

2934

Путін, президент росії, погрожуватиме Заходу ядерною зброєю, якщо український опір на війні продовжиться. Адже поєднагня непокори України та економічних санкцій поставить під загрозу “здатність Росії виробляти сучасні високоточні боєприпаси”.Так вважає розвідувальне управління Пентагону.

Про це повідомив директор розвідуправління Міністерства оборони США, генерал-лейтенант Скотт Беррієр, якого цитує Bloomberg:

“Оскільки ця війна та її наслідки поступово послаблюють звичайні сили Росії, вона, ймовірно, все більше покладатиметься на свої ядерні засоби стримування, щоб сигналізувати Заходу та проєктувати силу на свою внутрішню та зовнішню аудиторію”.

У Пентагоні заявляють, що “Москва, схоже, сповнена рішучості просуватися вперед, використовуючи більш смертоносні засоби, доки український уряд не буде готовий прийти до вигідних для Москви умовам”.

Звіт розвідки складався із 67 сторінок. У ньому повідомлялося, що тривала війна загрожує скороченням російського модернізованого арсеналу озброєнь, а економічні санкції, ймовірно, кинуть РФ в затяжну економічну депресію та дипломатичну ізоляцію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here