Головна Місто У Житомирі почнуть перевіряти COVID-сертифікати на вулицях, а невакцинованих відсторонятимуть від роботи:...

У Житомирі почнуть перевіряти COVID-сертифікати на вулицях, а невакцинованих відсторонятимуть від роботи: постанова

3685
0

Із 8 листопада у Житомирі, як і по всій Україні, почнуть перевіряти COVID-сертифікати на вулиці, у громадському транспорті, а також у місцях загального користування.

Про це йдеться у змінах постанови Кабінету Міністрів, як почнуть діяти із наступного понеділка.

“З метою здійснення контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на вулицях, у парках, інших громадських місцях (громадських будинках і спорудах, закладах громадського харчування, розважальних закладах (нічних клубах), громадському транспорті) працівники Національної поліції, Національної гвардії, посадові особи, уповноважені органами місцевого самоврядування, мають право проводити вибіркову перевірку документів, що посвідчують особу, ….. а також документів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби у випадках, коли це є підставою для незастосування обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідних рівнів епідемічної небезпеки”, – зазначається у пункті 18.

Відтак, вибірково перевірятимуть:

  • документи, що засвідчують особу, що підтверджують громадянство чи спеціальний статус;
  • довідку про статус біженця;
  • документи, що підтверджують вакцинацію COVID-19;
  • довідку про негативний результат тестування на COVID-19 або перенесення хвороби.

Місця для перевірок не обмежуються закладами харчування та розваг. Тепер наявність сертифікату про вакцинацію перевірятимуть на вулиці, в парках, громадських місцях та в міському, міжобласному, міжрегіональному транспорті.

Перевірки здійснюватимуть працівники Нацполіції, Нацвардії, посадові особи, уповноважені органами місцевого самоврядування.

Крім того, з 8 листопада невакцинованих працівників відсторонятимуть від роботи. Виключення – абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень проти СOVID-19 та медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти коронавірусу, виданий закладом охорони здоров’я.

Нагадаємо, за вихідні поліцейські оформили понад 200 протоколів за порушення умов карантину.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here