Головна Місто У Житомирі порахують вуличних собак

У Житомирі порахують вуличних собак

713
0

У Житомирі упродовж 26-28 серпня рахуватимуть вуличних тварин. Підрахунок необхідний для того, щоб підвищити ефективність програми з гуманного регулювання чисельності тварин.

Центр захисту тварин шукає волонтерів, які зможуть долучитися до підрахунку, витративши час лише з 7:00 до 9:00 год, наприклад, добираючись до роботи.

Для цього потрібно зареєструватися як волонтер, обравши в розділі «район» зручний сектор для підрахунку (наразі для реєстрації відкритий СИНІЙ та ЖОВТИЙ кольори). Після обробки анкети волонтера модератор надішле електронну пошту лист-інструктаж щодо підрахунку.

Підрахунок відбуватиметься за допомогою додатку STRAYS ID о 7.00.

Правила прості: бачимо собаку, фотографуємо, не забуваючи про особисту безпеку та вводимо додаткові дані, які можемо візуально оцінити: стать; вік; розмір, стерилізована або ні (наявність вушної бирки), безпритульна чи можливо тварина на самовигулі без господаря (із нашийником). Якщо собаки знаходяться на приватній території, йдуть на повідку поруч з власником, – такі тварини не реєструються. О 9.00 годині підрахунок закінчується.

КОНТАКТИ для довідок: 067 679 09 25 – модератор підрахунку Марта,
Центр захисту тварин – 067 558 77 68 (9.00-18.00 Пн.-Пт.).

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here