Home Місто У Житомирі презентували дитячу книгу шведського письменника Джуліана Райса

У Житомирі презентували дитячу книгу шведського письменника Джуліана Райса

420

Дитячу книгу «Хвостик Білочки» шведського автора Джуліана Райса презентували 20 липня а Житомирській політехніці.

Сам автор наголосив, що всі права на переклад, видання та розповсюдження книги в Україні він передав Житомирській політехніці.

«Дякуємо Джуліану за його велике і турботливе серце, яке він відкрив нашим українським дітям! Дякуємо Олені Галагузі, завдячуючи якій відбулося знайомство з автором та розпочалася реалізація даного проєкту для діток! Дякуємо Євгенії Канчурі та колективу студентів факультету педагогічних технологій та освіти впродовж життя Житомирської політехніки за переклад книги!», – зазначив ректор Політехніки Віктор Євдокимов.

Книгу про білочку, яка втратила хвостик, Джуліан Райс написав, щоб підтримати доньку, яка тривалий час боролася з недугою.

У казці її тато вирішує зробити їй новий яскравий хвостик з вовни. Відтак «Хвостик Білочки» – це розповідь про біль і зцілення, а також надзвичайно важливу роль допомоги та підтримки на шляху до відновлення. Ця книга вшановує неймовірну силу та здатність опиратися біді, яка проявляється у дітях у важкі часи, коли вони постають перед викликами. А таких викликів, перед якими постали сьогодні українські діти, немає ніде у світі.

Під час презентації книги психологи провели низку активностей психоемоційної підтримки для емоційної стабілізації. Також всі учасники презентації отримали тематичні подарунки: книги, розмальовки, пазли та, звичайно, м’які іграшки білочок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here