У Житомирі розпочався фестиваль «Майстерня міста». ВІДЕО

457

У Житомирі 20-22 липня всьоме проходить урбаністично-культурний захід під назвою “Майстерня міста Житомир”.

“Майстерня міста” – це проект, спрямований на покращення співпраці між громадськими організаціями, ініціативними особистостями, творчими майстрами, ремісниками, активними громадянами та місцевою владою Житомира. Основною метою цієї ініціативи є залучення жителів міста до спільного розв’язання важливих викликів громади, щоб кожен містянин усвідомлював свою особисту відповідальність за розвиток міста.
“Майстерня міста Житомир” створює простір для діалогу та обміну ідеями,пропонуючи нові підходи та сучасні можливості для зміцнення спільності, – каже Борис Пахолюк директор КУ “Агенція розвитку міста”, та додає, що цей фестиваль виступає платформою для сприяння розвитку творчих ідей та створення сприятливого середовища для зміни на краще у місцевій громаді.

«Майстерня міста проводиться сьомий раз у Житомирі. Це традиційний фестиваль. Він умовно називається урбаністично-культурним фестивалем, але по суті – це майданчик, де ми комунікуємо, як місцева влада, з жителями міста про майбутнє міста. Презентуємо ці стратегічні ідеї та проєкти, які ми плануємо реалізувати в наступних роках, і слухаємо, як до цього ставляться жителі, збираємо відгуки і в подальшому коригуємо ці ініціативи, щоб вони більше відповідали потребам містян.

Сьогодні ми говоримо про транспортну інфраструктуру, про розвиток системи управління і поводження з твердими побутовими відходами. Завтра ми будемо говорити про розвиток парків та скверів, озеленення міста та продовольчу безпеку. Є місце ініціативним групам, які виставляють на обговорення власні ідеї та бачення сфери управління та поводження з ТПВ. Також маємо велику частину заходів, присвячених освіті, дітям та ментальному здоров’ю», – розповів Борис Пахолюк.

Перевагою такого фестивалю є акцент на взаємодію між людьми, що дозволяє залучити різні соціальні та професійні групи для спільного обговорення та здійснення позитивних змін у Житомирі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here