У Житомирі відкрили нерохірургічне відділення. ВІДЕО

498
0

У одній із лікарень міста відкрилося нейрохірургічне відділення, для повноцінної роботи якого потрібно приблизно 100 мільйонів гривень. Ці кошти – це закупівля сучасного обладнання, підвищення кваліфікації медичного персоналу, реконструкція та ремонт приміщення, постачання медикаментів.

За словами міського голови Сергія Схомлина, найцінніший ресурс – це люди, які є професіоналами у своїй справі. Тому щоб не втратити фахівців, потрібно розвиватися та створювати для них відповідні умови:

«Найцінніше в нас – це наші фахівці. Якщо ми маємо висококваліфікованих спеціалістів, то обладнання та ремонти – це лише дрібниці, які можна вирішити. Втративши фахівців, ми втрачаємо можливість створити сучасний медичний заклад. Наша лікарня вже має змогу придбати дороге обладнання для цього відділення. Наприклад, електронний мікроскоп та сі-дуга, на які вони готові витратити свої кошти. І ремонти, які вони готові здійснити. Для повноцінної роботи в цьому відділенні нам потрібен ще один ангіограф. Тому це питання буде розглянуто на сесії міської ради».  

Відділення обладнане сучасним обладнанням, які робить дуже детальні зрізи (фотографії) органів. Ці фотографії допомагають лікарям бачити, як працюють органи, знаходити проблеми та порушення. Сучасне обладнання дозволяє більш точно встановлювати діагнози та планувати подальше лікування пацієнтів.

Про це розповідає лікарка рентгенолог Анастасія Павленко:

«Це відділення променевої діагностики обладнане комп’ютерним томографом, який має 64 зрізи і здатний робити 160 зрізів за один оберт. За допомогою цього апарата можна проводити багато різних досліджень. Ми також маємо ЕКГ-синхронізатор, який допомагає нам діагностувати різні захворювання. Важливо мати сучасне обладнання для точної діагностики. Ця техніка дозволяє нам ретельно оцінити проблемні області з різних кутів».

Також лікарня отримала нове обладнання, яке допомагає виявляти проблеми із судинами у всьому тілі та виправляти їх без великих операцій. 

«Ми надаємо весь спектр допомоги. Починали з коронографії і стентування коронарних артерій, далі – відкриття хронічних оклюзій, пізніше – інсульти, механічна тромбектомія, емболізація пухлин. Також надавали допомогу ефективно, коли неможливо було розчинити тромби медикаментозно і їх потрібно було механічно видаляти. Ми також займаємося стентуванням та ангіопластикою судин кінцівок», – розповів Володимир Бевз, завідувач відділеня інтервенційної радіології.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here