Home Гроші У Житомирі відремонтують 88 ліфтів на 5 млн грн з бюджету

У Житомирі відремонтують 88 ліфтів на 5 млн грн з бюджету

330
0

У Житомирі погодили ремонт 88 ліфтів у 53 багатоповерхівках на умовах співфінансування. Цього року надійшли 53 заявки на загальну суму 6 197,524 грн. З бюджету громади виділено 5 млн гривень на зазначені цілі. 

15 червня відбулося засідання комісії з конкурсного відбору поданих заявок та визначення об’єктів капітального ремонту ліфтів у багатоквартирних будинках, розміщених на території Житомирської громади, на умовах співфінансування.

«Цьогоріч об’єму передбачуваних бюджетних коштів вистачило на всі цінові пропозиції учасників конкурсу. Навіть більше, залишилися кошти, передбачені  на зазначені цілі, – близько 800 тис грн», – повідомили в міській раді. 

В управлінні житлового господарства, головного розпорядника бюджетних коштів, розглядають можливість проведення  ще одного конкурсу.

«Кількість охочих капітально полагодити ліфти велика, бо вони мають здатність ламатися. Ближче до серпня-вересня плануємо оголосити ще один конкурс для використання залишку бюджетних коштів», – повідомляють в управлінні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here