Home Різне Житомирщина: постраждалим у Звягелі виділили матеріальну допомогу – по 6,4 тисячі гривень

Житомирщина: постраждалим у Звягелі виділили матеріальну допомогу – по 6,4 тисячі гривень

188
0

У Звягелі власники зруйнованих і пошкоджених уламками російської ракети будинків отримають матеріальну допомогу з місцевого бюджету.  Внаслідок російського ракетного удару по житловому масиву Звягеля у ніч на 9 червня було повністю зруйновано п’ять житлових будинків; ще майже 63 осель зазнали ушкоджень. Загинула літня жінка, кілька мирних жителів було травмовано.

Про це інформує Звягелька міська рада:

“15 червня продовжилася робота тридцять четвертої сесії Звягельської міської ради восьмого скликання. З урахуванням роботи комісії, яка обстежила зруйновані, значно пошкоджені та незначно пошкоджені будинки, депутати затвердили перелік об’єктів, що зазнали руйнування та пошкодження внаслідок збройної агресії російської федерації. Всього пошкоджено 63 будинки, з яких 5 не підлягають відновленню“, – йдеться в повідомленні.

Після детального обговорення депутати виділили 6 млн 400 тис гривень для компенсації матеріальної шкоди жителям будинків зруйнованих внаслідок агресії російської федерації. Представники родин, які втратили житло через ракетну атаку Звягеля ворогом, були присутні на сесії і мали можливість висловитися. Кожен з них прокоментував свою позицію щодо отримання одноразової матеріальної допомоги у зв’язку із знищенням їх нерухомого майна.

Для ліквідації наслідків збройної агресії, а саме відновлення пошкоджених внаслідок агресії російської федерації будинків передбачили 500 тис грн. На ці кошти будуть закуплені необхідні для виконання ремонтних робіт матеріали.

Раніше у Звягельській міській раді повідомляли про 6 знищених будинків та десятки пошкоджених.

Нагадаємо, під час атаки Росія випустила 6 ракет та 16 ударних дронів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here