Головна Місто У Житомирі волонтерські групи будуть допомагати в школах та лікарнях, у випадку...

У Житомирі волонтерські групи будуть допомагати в школах та лікарнях, у випадку їх замінування

620
0

У Житомирі розробили новий алгоритм дій на випадок отримання повідомлень про замінування обєктів з масовим перебуванням людей. Розяснення про план дій опублікували на сайті Житомирської міської ради.

«Ситуація зі збільшенням кількості випадків надходження інформації про замінування навчальних та медичних закладів на території Житомирської громади створює напругу серед мешканців. Тому прийнято ряд рішень, для зменшення напруги та уникнення загрози здоров’ю учнів, хворих та персоналу закладів», – йдеться на сайті відомства.

У випадку  отримання повідомлення про замінування медичних та освітніх закладів, їх керівники мають організувати огляд приміщень. Для цього уже створюються волонтерські групи реагування, з якими проведуть відповідний інструктаж та навчання. До складу таких груп увійдуть працівники закладу та поліцейський, а також за бажанням можуть увійти батьки. 

У разі виявлення підозрілого предмета – евакуація обов’язкова. Організація виведення та перевезення у пункт безпечного перебування відпрацьовується.

Наразі керівництво міста та області, правоохоронні органи та спецслужби цивільного захисту відпрацьовують порядок дій, який буде доведено до керівників закладів.  

Нагадаємо, у Житомирі перевіряють інформацію про «замінування» шкіл, садочків та лікарень.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here