Головна Кримінал Як у Житомирі евакуюватимуть дітей з навчальних закладів, у разі замінування: план...

Як у Житомирі евакуюватимуть дітей з навчальних закладів, у разі замінування: план дій

862
0

У Житомирі та по всій Україні градус напруги щодо замінювань постійно збільшується. Проте, як пояснив міський голова Сергій Сухомлин під час засідання позачергового виконкому, сьогодні, 25 січня, ми маємо навчитися жити в таких умовах.

«У нас постійно замінування по Житомиру. Це те, з чим ми живемо вже протягом року. Вчора було повідомлення про замінування шкіл та садочків. Зрозуміло, що це стрес і для дітей, і для батьків. Не реагувати на це ми не можемо. Сьогодні (25 січня – авт.) ми будемо збирати керівників садочків та шкіл, щоб довести до них новий план реагування щодо цих замінувань. Наша задача – навчитися жити в таких умовах», – наголосив Сухомлин.

Мова йде про новий алгоритм дій, у разі повідомлення про замінування. Зокрема, керівники медичних та освітніх закладів мають організувати огляд приміщень. Для цього створюються волонтерські групи реагування, з якими проведуть відповідний інструктаж та навчання. До складу таких груп увійдуть працівники закладу та поліцейський, а також за бажанням можуть увійти батьки. 

Батьків цікавило, що робити, якщо вони не можуть забрати дитину з навчального закладу. 

За словами міського голови, дітей евакуюють разом з працівниками закладу та медичним персоналом до безпечного приміщення:

«У такому випадку діти за допомогою комунального та іншого транспорту будуть доставлені в окремі приміщення, бо декілька годин тримати дітей на морозі ми не зможемо. Їх евакують разом з персоналом, медсестрами, у разі, якщо батьки не зможуть їх забрати з навчального закладу. Щоб батьки не хвилюватися, де їх діти, і знали, що вони з вчителями, в безпеці».

Наразі керівництво міста та області, правоохоронні органи та спецслужби цивільного захисту відпрацьовують порядок дій, який буде доведено до керівників закладів.

Нагадаємо, у Житомирі волонтерські групи будуть допомагати в школах та лікарнях, у випадку їх замінування.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here