До Житомира вже доставили та встановили на базі Житомиртеплокомуненерго першу модульну котельню потужністю 0,7 мегават.

Загалом місто закупило дві таких котельні загальною вартістю 11 млн грн без тендерів у ТОВ “СПЕЦТЕРМОМОНТАЖ-ЕНЕРГО”. 

Другу планують доставити в кінці січня – на початку лютого.

“До Житомира привезли першу модульну котельню. Встановили її на території “Житомиртеплокомуненерго”. Вона працюватиме на щепі або пелетах. У випадку надзвичайної ситуації котельню перевезуть до лікарні чи школи і підключать до мережі теплопостачання закладу”,повідомили 25 січня в Житомиртеплокомуненерго.

У випадку надзвичайної ситуації котельня спроможна опалювати приміщення до восьми тисяч квадратних метрів. Це школи, лікарні та інші заклади соціальної сфери.

“У бункер подається щепа або пелети. Є передтопок, камера, де воно горить і розгорається. Сюди подається гаряче повітря з полум’ям. Є також котел, насосна група. Мережеві насоси працюють, коли котельня стоїть в автономному режимі. Є розширювальний бак, хімводопідготовка і лічильник теплової енергії”, – розповів технічний директор КП “Житомиртеплокомуненерго” Петро Сергійчук.

У разі потреби котельню можуть поставити на наші квартальні котельні – вона працюватиме як додаткове альтернативне джерело тепла.

Котельню виготовили на одному з підприємств Черкаської області. Працюватиме обігрівальна станція в автономному режимі. Процес контролюватиме один оператор. Довжина установки – 10 метрів, ширина – 3 метри, висота – 3,6 метра, вага – 15 тонн. Вартість вже встановленої котельні – 4,7 млн гривень. Придбали котельню за гроші міського бюджету.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here