Home Місто У Житомирі вже освятили 9 тис. пасок для військових та переселенців

У Житомирі вже освятили 9 тис. пасок для військових та переселенців

776
0

Сотні пасок для військових та переселенців освятили в Свято-Михайлівському соборі 12 квітня. Вже другий рік поспіль у війну в Житомирі проводять акцію “Переможний Великдень”. 

Освітяни міста разом зі своїми вихованцями готують обереги та передають великодній хліб для військових на передовій, поранених бійців та переселенців.

Про це інформує мерія:

“Напередодні Великодня вірян східного обряду у Михайлівському храмі урочисто освятили 9 тисяч пасок. Їх відправлять на передову до наших захисників. Частину освячених пасок передадуть до військового шпиталю, внутрішньо переміщеним особам та малозахищеним верствам населення. Під кожною пасочкою – малюнок чи привітання від наших школярів та дошкільнят”.

“Паска – це символ Перемоги. Адже Христос, воскресши, переміг смерть. І ось цей символ перемоги, любові, нашого благословення через ось ці пасочки ми хочемо передати нашим захисникам, нашим воїнам, тим, завдяки кому ми можемо жити нашим звичайним життям, завдяки кому ми можемо радіти життю. Нехай цей святковий хліб стане промінцем радості та світла серед мороку війни та смерті”, – говорить отець Богдан, настоятель Михайлівського собору.

Директор департаменту освіти міської ради Валентин Анендарчук додав, що частину пасок буде передано хлопцям та дівчатам, які лікуються у шпиталі, переселенцям та потребуючим. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here