Home Місто У житомирському літаку Ту-104 проведуть постапокаліптичний квест

У житомирському літаку Ту-104 проведуть постапокаліптичний квест

984

27 лютого у парку культури та відпочинку імені Гагаріна почали розчищати літак та готуватися до благодійного постапокаліптичного квесту. Наразі стирають стару фарбу та надписи, розчищають літак всередині. Потім планують пофарбувати.  

Організатор акції Назар Мудрий говорить, що в літаку планують провести благодійний квест. Наразі тривають роботи з прибирання та фарбування літака.

Одного разу побачив у соціальній мережі відео про створення кафе у літаку. Після цього вирішив привести це місце до ладу та організувати всередині благодійний квест”, – розповів Назар Мудрий.

Приблизно місяць організатор просив у міської влади та КП ”Парк” виділити приміщення літака для квесту.

Місяць погоджувати ідею з міською владою та КП “Парк”. І вже 23 лютого нам дали дозвіл. Наразі ми відновлюємо літак та заносимо реквізити. Плануємо поприбирати в середині літака, тобто зробити санітарні умови для того, щоб учасники могли комфортно почувати себе всередині, а зовні стираємо нецензурну лексику та стару фабру з поручнів. Перефарбуємо у новий колір”, – додає організатор.

Головна мета акції – провести благодійний квест та привернути увагу до літака.

“Мета заходу – зібрати кошти й передати військовим. Вже через тиждень роботи закінчаться. На другому тижні березня будемо анонсувати квест. Тематика квесту – постапокаліпсис. Команда учасників знаходяться всередині літака та їм потрібно знайти розробки вченого, який зник. Вони з допомогою певних підказок та взаємодій будуть шукати розробки”, – акцентує Мудрий.

Вхід буде безкоштовний.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here