Головна Місто В Києві презентували фантастичний роман про село на Олевщині. ВІДЕО

В Києві презентували фантастичний роман про село на Олевщині. ВІДЕО

131
0

 

У будівлі Національної спілки письменників України відбулась презентація науково-фантастичного роману молодого письменника Миколи Кузьменка "Земля Дерев".

Цей твір розповідає про український "стоунхендж" – "Кам’яне Село", розташоване поблизу села Рудня-Замисловицька Олевського району Житомирської області.

Про це пишуть на сайті Gazeta.ua

"Урочище "Кам’яне Село" займає площу близько 20 га. Його краса та енергетика захоплюють подих. Скільки разів я був на території Землі Дерев, я постійно захоплююсь від того, що там бачив", – зазначив автор.

"Після першої поїздки туди я зрозумів, що повинен написати історію про це місце, про те, що саме подарувала нам, українцям, Земля Дерев", – додав Микола.

Книжка наповнена любов’ю до рідного краю й розкриває культуру племені древлян, які поклонялись Природі.

Слід зазначити, що роман є переможцем літературного конкурсу для письменників-початківців імені Олеся Ульяненка.

"Земля Дерев" – книга несподіванок. Роман, сповнений зухвалих фабул і сюжетів, цікавих роздумів і дивної філософії любові. Прочитавши цю книгу, хочеться міркувати про таємницю буття на енергетичних рівнях", – наголосила у свою чергу член Національної спілки письменників України, журналіст Надія Степула.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here