Головна Місто Житомирські бомбосховища не є гарантією виживання, бо матеріальна база застаріла. ВІДЕО

Житомирські бомбосховища не є гарантією виживання, бо матеріальна база застаріла. ВІДЕО

127
0

На Житомирщині людей вчать рятуватися від повітряної і хімічної атаки. Для цього повідкривали бомбосховища, збудовані ще за радянських часів, і розказують, як виживати під землею, йдеться у сюжеті ТСН.

Першими учнями стали школярі та працівники місцевого заводу. Вони спустилися глибоко під землю у сховище, де за важкими металевими дверима – велика зала. Сім сотень людей тут можуть пересидіти три доби.

У сховище закладаються продукти і вода, воно оснащене вузлом зв’язку, медпунктом, системою вентиляції та дизельним генератором, який навіть у разі ядерної війни не дасть бункеру поринути у пітьму.

Бункер збудували у 70-ті роки. Тривалий час ним ніхто не користувався, але всі системи справні. Школярів на Житомирщині вчать виживати під час хімічної атаки Школярів на Житомирщині вчать виживати під час хімічної атаки.

На навчаннях у підземеллі кожен чітко виконує своє завдання. Наприклад, фельдшер, якщо комусь стане зле, надасть першу медичну допомогу.

Та головний ворог людини у сховищі – це паніка, кажуть фахівці з цивільної оборони. Школярів вчать опановувати себе у разі небезпеки. 

Організатори навчань кажуть, що людей підготувати не складно, а от з матеріальною базою сховища скрутно. Протигази, пристрої для вимірювання радіації, забруднення повітря чи то рідина для дезінфекції – ще радянських часів. У разі справжньої небезпеки вони не врятують, бо термін придатності давно збіг.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here