Home Місто В Коростишівському районі двоє дітей вчаділи під час сну на пожежі у...

В Коростишівському районі двоє дітей вчаділи під час сну на пожежі у приватному будинку. ВІДЕО

251

Трагедія в селі Стрижівка на Житомирщині, внаслідок котрої загинули двоє дітей, сталася в багатодітній родині. Четверо дітей разом із батьками були в родичів, а вдома в цей час спалахнула пожежа, в котрій вчаділи 13-річна дівчинка та 1-річний хлопчик її старшої сестри, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди помітили вогонь надто пізно, коли вже в будинку палав дах. "Страх і жах був. Перелякалася, кричу: діти! Двері не відчиняються, я чую – скло летить", – пригадує сусідка  Олена Данько. Зайти всередину селяни так і не змогли, бо там було надто димно. Вчаділих дітей у ліжку знайшли пожежники, котрі потрапили в приміщення у протигазах і спецодягу.

"Попередньо – коли почалося тління дерев’яних конструкцій, вони задихнулися димом і  уві сні отруїлися чадним газом. Діти заснули і не прокинулися", – каже представник ДСНС Тетяна Ткаченко.

Щодо причин пожежі рятувальники зазначають, що існували порушення в облаштуванні пічного опалення – дерев’яні конструкції розміщувалися надто близько до димаря, тож від перегріву останнього почали тліти. Сусіди кажуть, що п’ять років тому ця хата вже горіла, але тоді в ній були дорослі, тож усіх дітей встигли врятувати.

"Чого вони пішли з дому – неможна зрозуміти. Покинувши двох малих дітей з натопленою грубою до такого стану, що воно аж зайнялося", – дивується сільський голова Володимир Бісик. У соцслужбі пояснюють, що родина малозабезпечена, але на обліку, як неблагополучна, не перебувала. "Діти були чисті, охайні, неможна сказати, що мама не доглядала.  Просто що так у сім’ї повелося, що кожен доглядав один  одного", – кажуть очевидці.

Тепер у згорілій хаті жити не можна, тому двох дошкільнят і двох підлітків прихистили родичі. У сільраді обіцяють виділити погорільцям дві кімнати у гуртожитку. Тим часом у поліції з’ясовують ступінь відповідальності дорослих за трагедію. "Мати хлопчика була на роботі у Житомирі, а його бабушка і мати дівчинки вийшла в особистих справах по селу", – розповів офіційну версію слідства заступник начальника Коростишівського  відділу поліції Віталій Поліщук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here