Home Місто В Луганськ вирушили 4 автобуси з житомирськими правоохоронцями. ФОТО

В Луганськ вирушили 4 автобуси з житомирськими правоохоронцями. ФОТО

117

Начальник УМВС в Житомирській області Юрій Демяненко особисто супроводжуватиме 200 своїх підлеглих на місце проходження служби у східні регіони країни.

Про це він розповів 24 червня під час відправки правоохоронців, а також додав, що у четвер місто зустрічатиме стільки ж міліціонерів, які протягом місяця охороняли блок-пости та адміністративні будівлі на Луганщині. Проводжати правоохоронців у двір УМВС прийшли колеги та рідні. Крім цього, подбали і про музичний супровід заходу – у перервах між виступами керівництва грав військовий оркестр.

Юрій Демяненко традиційно запитав чи є серед присутніх у шерензі ті, хто з різних причин не бажає їхати на Схід, однак вже втретє таких не знайшлося. Після цього хлопці мали час забрати добові, засоби захисту та попрощатися з рідними. Більшість заспокоювали "домашніх" по телефону, адже приїхали з райцентрів області.

Демяненко розповідає, що у Луганськ деякі правоохоронці їдуть вже вдруге, але за власним бажанням. Більшість відправляються туди вперше і не до кінця розуміє в яких умовах доведеться нести службу.

Водій Володимир вже втретє на своєму автобусі везе житомирських правоохоронців і зізнається, що для нього це звичайна робота. Втім, рідним все ж поки вирішив не казати, що знову їде в рейс на Схід, а розповість вже після повернення. Батьки нервуються, а от сам Володимир запевняє, що йому не страшно. Разом з ним в дорогу відправляється ще троє водіїв.

Начальник УМВС в телефонному режимі обіцяє вирішити ситуацію із перекритою дорогою на трасі Київ-Чоп, де десятки людей вимагають провести ротацію серед військових у зоні АТО. Зібравши речі та продукти правоохоронці займають свої місця у автобусах та у супроводі ДАІ їдуть до Луганська. Вже завтра під вечір вони будуть на місці, а в четвер цими ж автобусами мають приїхати їх колеги в Житомир.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото на сторінці Першого у соцмережі

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here