Головна Місто Як коростенці можуть допомогти переселенцям

Як коростенці можуть допомогти переселенцям

118
0

У зв’язку з тим, що Україна опинилася в складній соціально-політичній ситуації, останнім часом почастішали випадки шахрайства, пов’язаного з незаконним збором коштів на різні потреби.

Тому, щоб уникнути спекулювання на горі людей, виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє офіційні пункти збору допомоги:

Для мобілізованих:

– збір допомоги (продукти харчування, засоби гігієни, білизна або військова амуніція) проводиться в приміщенні Червоного Хреста (вул. Ольгинська, 9), тел. 4-22-36;

– для збору коштів Коростенська міська (районна) Спілка ветеранів афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів відкрила спеціальний благодійний рахунок на придбання та забезпечення засобами першої необхідності мобілізованих до Збройних Сил України воїнів з міста Коростеня та Коростенського району.

Реквізити:

МФО 311647

Р/р 26003300845521

Код ЄДРПОУ 13578924

Коростенська міська (районна) Спілка ветеранів афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів

Філія ЖОУ АТ «Ощадний банк»

Призначення платежу: «Благодійні внески для підтримання військовослужбовців з міста Коростеня».

Також стоятимуть скриньки для благодійних внесків з емблемою Спілки ветеранів Афганістану в 4 місцях: у міськвиконкомі, райдержадміністрації, міській поліклініці та на ринку (біля центрального входу).

Для переселенців:

– коростенцям, які бажають надати житло для переселенців зі Сходу України, необхідно звертатись до управління праці і соціального захисту населення ( вул.. Кірова, 8) або за тел.. 4-47-32;

– збір допомоги (медикаменти, продукти харчування, одяг (особливо дитячий) проводиться в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою вул. Крупської, 3, тел. 4-79-07.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here