Home Місто В Малині відкрили пам’ятник «Небесній Сотні»

В Малині відкрили пам’ятник «Небесній Сотні»

123

У той час як вся Україна вшановувала пам’ять Героїв Небесної Сотні, у Малині відкрили однойменний пам’ятник.

Про це повідомляє прес-служба ЖОГО УНСО.

Акція зібрала всі патріотичні організації Малинщини та області. Одними з ініціаторів встановлення монументу була громадська організація УНСО. У відкритті даного пам’ятного знаку взяли участь також Житомирські обласна, міська та Малинська міська організації УНСО.

Пам’ятник освятив священик УПЦ КП. Крім того, перед присутніми виступили школярі, які прочитали вірші, присвячені Небесній Сотні. Далі було покладено квіти та вінки. Представники «Української Національної Асамблеї» згадали цього дня також загиблого від рук правоохоронців побратима Олександра Музичка.

– Парадоксально, що в той час, як однозначному агресору – Росії – ми здали шматок української землі без жодного пострілу, у війні української влади із власним народом загинула понад сотня наших земляків, – зазначив представник малинських унсовців Олексій Семенів. – Ця історія не повинна повторюватися. Сьогодні всі українці, від простих громадян до представників влади мають винести урок із цих подій і розуміти, що цю трагічну сторінку української історії ні за яких обставин не можна повторювати. Пересторога іти війною проти власного народу має відкластися у мізках всіх політиків.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here