Home Події Житомирянка Наталія Трибель стала чемпіонкою України з кросу

Житомирянка Наталія Трибель стала чемпіонкою України з кросу

110

Житомирянка Наталія Трибель (СДЮШОР, тренер Ледньова А.Є.) стала переможницею весняного чемпіонату України з легкоатлетичного кросу, який 28-29 березня відбувся в Цюрупінську. Нашій спортсменці не було рівних на дистанції два кілометри серед дівчат до 17 років. Наталія випередила найближчу переслідувачку – Катерину Кривак з Дніпропетровська – всього на три секунди, але цього вистачило, щоб стати чемпіонкою.

Про це повідомляє "Спортивний Житомир".

Ще одна житомирянка, вихованка СДЮШОР Тамара Левченко здобула срібло на дистанції чотири кілометри серед юніорок. Тамара програла чемпіонці дистанції всього чотири секунди.

Срібним призером на дистанції чотири кілометри сере дчоловіків став єпредставник Житомирської ОШВСМ Василь Коваль, який так само програв чотири секунди лідеру дистанції Андрію Мельнику з Івано-Франківська.

– Цього року учасників не так багато. Ви й самі розумієте, наскільки складна ситуація в країні. Проте нам не хотілося переривати традицію проведення в Цурюпінську чемпіонату України з кросу. Та й спортсменам, тренерам необхідні змагання. І ті діти, які приїхали сюди, повинні набиратися досвіду и виступати якомога більше. Ми, у свою чергу, маємо всіляко їм у цьому сприяти і й надалі підтримувати організаторів турніру, – зазначив старший тренер з видів витривалості штатної збірної команди України Євген Мазур.

Загалом у змаганнях взяли участь більше 130 спортсменів. При цьому Житомирщину представляла одна з найменших делегацій – всього три спортсмени. Але одна золота і дві срібні медалі дозволили нашим представникам зайняти дев’яте загальнокомандне місце і увійти в десятку кращих збірних.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here