Home Місто В Малинському районі знайшли повішеною 16-річну школярку

В Малинському районі знайшли повішеною 16-річну школярку

145

Увечері 11 травня у лісосмузі неподалік одного з сіл Малинського району було виявлено повішеною 16-річну місцеву жительку, яка 6 травня не повернулася додому зі школи. Правоохоронці з’ясовують обставини та причини, що призвели до трагедії.

Про зникнення своєї 16-річної доньки, учениці 11-го класу загальноосвітньої школи, 8 травня до міліції повідомила жителька одного з сіл Малинського району. Заявниця зауважила, що дівчина пішла до школи ще 6 травня і до цієї пори додому не повернулася.

Повідомлення було відповідним чином зареєстровано. Зниклу малинчанку правоохоронці оголосили у розшук. Водночас місцеві правоохоронці вживали заходів щодо встановлення її можливого знаходження, спілкувалися з родичами і друзями зниклої.

11 травня дівчину було виявлено повішеною у лісосмузі неподалік села, в якому вона проживала. Слідчо-оперативна група, яка працювала на місці події, не виявила на її тілі слідів насильницької смерті. За попередніми висновками, дівчина вчинила самогубство. Про це повідомляють у прес-службі УМВС України в Житомирській області.

Нині правоохоронці з’ясовують усі обставини та причини, які могли призвести до трагедії.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here