Головна Місто В Новограді-Волинському з нагоди Дня Перемоги відбувся автопробіг

В Новограді-Волинському з нагоди Дня Перемоги відбувся автопробіг

98
0

5 травня відбувся традиційний щорічний автопробіг, присвячений Дню Перемоги, ініційований районною радою ветеранів спільно з Новоград-Волинської автошколи ТСОУ та за сприяння керівництва району.

Про це повідомляють на сайті РДА.

Автопробіг проходив по маршруту: Новоград-Волинський – Дідовичі – Повчино – Піщів.

Мета автопробігу – вшанування пам’яті полеглих за свободу і незалежність нашої Вітчизни, виховання молоді на кращих прикладах патріотизму, формування поваги до історичного минулого українського народу.

Усі ці населені пункти тісно пов’язані з жорстокими боями проти німецько-фашистських загарбників.

У кожному населеному пункті представники районної влади спільно з ветеранами покладали квіти до пам’ятників воїнам, загиблим у Велику Вітчизняну війну та хвилиною мовчання вшановували пам’ять тих, хто рятував рідну землю від окупантів. Значимо те, що у заходах приймали участь не лише ветерани, а й молоді люди та діти.

Багато було сказано про Велику Вітчизняну війну, але усі виступаючі особливо підкреслювали, що ця перемога здобувалася з першого дня війни масовим героїзмом наших воїнів, партизанів і простих громадян.

Закінчився ветеранських пробіг у с. Піщів. Протоієрей Сергій Матвійчук, настоятель Свята Різдва Богородицької церкви відслужив молебень біля пам’ятника загиблим воїнам і партизанам.

– Сподіваємося, що урочистості на честь цієї знаменної дати додадуть ветеранам життєвих сил, зігріють їхні серця, а молодь буде вічно пам’ятати і цінувати Величний подвиг своїх пращурів, які ціною власного життя подарували нам мирне чисте небо і щасливе майбутнє, – відзначила у вітальній промові заступник голови районної державної адміністрації Н.В. Даниленко.

«Саме тому кожного року в усіх населених пунктах краю, через які проходить маршрут автопробігу, збираються ветерани, які є живою сторінкою нашої історії і своїм досвідом та життям демонструють зразок гідності, честі та великої любові до Батьківщини. Відрадно, що до цієї акції долучається молодь», – підкреслив у своєму виступі голова районної ради ветеранів П.П. Фатенко.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here