Головна Місто В Житомирі обговорили сучасне бачення України у Другій світовій війні

В Житомирі обговорили сучасне бачення України у Другій світовій війні

106
0

6 травня у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся круглий стіл на тему: «Сучасне бачення України і Житомирщини у Другій світовій війні».

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Звертаючись до присутніх, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Ірина Супрун процитувала Папу Івана Павла ІІ. Під час свого візиту до Києва понтифік закликав українців: «Не бійтеся!». Ірина Анатоліївна переконана, що не варто боятися говорити і чути правду. Вона вважає, що правда має бути максимально об’єктивною, а не нав’язаною нам кимось. Саме тому круглий стіл у стінах університету є важливим кроком до пізнання та усвідомлення масштабів і наслідків Другої світової війни. Ірина Супрун закликала студентів висловлювати свою точку зору, долучатися до дискусії і не боятися, бо саме молоде покоління зараз розбудовує українську державу.

Відкриваючи круглий стіл, ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Саух звернув увагу на те, що відзначення 9 травня цього року сприймається неоднозначно з огляду на складну суспільно-політичну ситуацію в Україні. На його думку, зараз надзвичайно важливо забезпечити всім ветеранам гідні умови життя та зберегти історичну пам’ять. Петро Юрійович зазначив: «Історія органічно пов’язана з пам’яттю, яка долає забуття. Безпам’ятство – це невдячність перед минулим та безвідповідальність перед майбутнім. Історична пам’ять народу формує моральний клімат, в якому він живе».


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here