Головна Місто В області запровадять трирівневий відеонагляд для виявлення пожеж у лісах

В області запровадять трирівневий відеонагляд для виявлення пожеж у лісах

272
0

Трирівневий відеонагляд за лісами з метою швидкого реагування на осередки загорання запровадять в Житомирській області. В лісах вже встановили 50 камер відеоспостереження, які об’єднають у єдину систему. Також буде доступною інтерактивна карта водойм.

Про це повідомив начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.

"Таким чином всі ліси нашої області будуть під потрійним наглядом. В кожному лісництві черговий через монітор бачитиме всю територію лісництва, і на центральному пульті лісгоспу ще один оператор теж моніторитиме уже всі ліси лісгоспу. Якщо якесь загоряння пропустить один – то обов’язково побачить другий. Оператор на рівні управління – бачитиме усі ліси області", – повідомили в лісовому господарстві.

Відеоспостереження за лісами можна буде вести в будь-якому місці, чи то з мобільного телефону, чи з іншого пристрою, аби лише була можливість підключитися до мережі Інтернет.

Інформація про появу загорянь, координати пожежі та найкоротший маршрут руху пожежної техніки, сил і засобів буде передаватись в черговий диспетчерський пункт та на мобільні телефони інженерно-технічним працівникам підприємств і управління.

До початку пожежонебезпечного періоду лісівники провели обслуговування та ремонти усієї протипожежної техніки. Крім того, увесь лісовозний транспорт, котрий з якихось причин не використовується за призначенням, спеціалісти підприємств переобладнали під автомобілі для підвезення води на пожежі.

Таким чином, 70 пожежних автомобілів, 111 пожежних модулів, 159 тракторів з грунтообробним обладнанням, півтори тисячі ранцевих оприскувачів, 229 мотопомп – таку техніку та обладнання мають лісівники області, аби протистояти вогню.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here