Home Політика Влада Житомира заявила, що дерева хтось кронував несанкціоновано

Влада Житомира заявила, що дерева хтось кронував несанкціоновано

414

Про виявлення випадків несанкціонованого кронування дерев після скарг житомирян у соцмережах заявила житомирська мерія.

Відповідне повідомлення опублікували на сайті мерії:

"Користувачі соцмереж висловили занепокоєння щодо неправильного кронування дерев у Житомирі. Зазначимо, що у місті справді виявлені випадки несанкціонованого кронування дерев, яке здійснюється з порушенням вимог та технологій проведення обрізки зелених насаджень".

У місті навіть організували виїзну нараду за участю представників муніципальної інспекції та Зеленбуду, які виїхали на вулиці Добровольчих батальйонів, де кроновано 4 липи, та на вул. Бориса Тена, де не правильно обрізали 16 тополь.

Фахівці кажуть, що ці дерева кроновано неправильно та з порушенням необхідних вимог та технологій.

"Територія, де кронували 16 тополь, прилегла до ОСББ. Його голова показує договір на здійснення кронування цих насаджень приватною компанією. Однак комісія не визначала технічний їх стан. Ці тополі, зі слів фахівця, стовідсотково відійдуть, однак кронування тут здійснено з порушенням технологій", – повідомляють у мерії.

КП «Зеленбуд» звернулося до правоохоронних органів.

Мерія звертається до житомирян, щоб ті самостійно не кронували дерева:

"Шановні мешканці Житомира, наголошуємо, що у разі необхідності проведення кронування чи видалення дерев, вам необхідно звернутися із письмовою заявою до виконавчого комітету міської ради. Відповідне звернення буде направлено до уповноважених органів та комунальних підприємств. Чи підлягає дерево кронуванню, а тим більше видаленню, визначає спеціальна комісія, яка обстежує технічний стан насаджень у листяний період".

Самовільно ніхто не може зрізати чи кронувати дерева на території, що знаходиться в комунальній власності. Для здійснення цієї процедури мають бути дозвільні документи – акт обстеження зелених насаджень, який складає комісія з представників КП «Інспекції з благоустрою», екологічної інспекції,   КП «Зеленбуд», управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управлінь комунального та житлового господарства міської ради тощо.

Нагадаємо, у соцмережах житомиряни почали масово виставляти фото з деревами, зрізаними наполовину замість кронування.

Мер відреагував так: козли, що я можу ще сказати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here