Home Місто В Попільнянському районі люди гріються за допомогою духової шафи газової плити

В Попільнянському районі люди гріються за допомогою духової шафи газової плити

147

Представниками Попільнянського районного сектору Управління ДСНС в області 26 січня спільно зі службою у справах дітей місцевої райдержадміністрації проведено обстеження умов проживання багатодітних сімей, які потрапили у складні соціально-побутові умови та проживають на території Сокільчанської сільської ради. Даний захід відбувся з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей, особливо дітей, на них. Адже у минулому році на території даної сільської ради сталося 3 пожежі, на щастя обійшлося без жертв.

Про це повідомляє У ДСНС у Житомирській області.

У ході обстеження рейдовою групою здійснювався подвірний обхід неблагополучних багатодітних сімей, які мешкають у селі Сокільча. Фахівцями служби цивільного захисту були виявлені значні порушення правил та вимог пожежної безпеки. Зокрема, порушення правил встановлення та експлуатації пічного опалення, відсутність металевих листів перед топковими отворами, ліжка впритул поставлені до стінок печей, які сильно нагріваються, надмірне складування дров навпроти топкових отворів, грубі порушення правил експлуатації електромережі (скрутки на електродротах, відкриті розподільчі коробки тощо).

В одному із будинків, де проживають двоє батьків та шестеро їхніх дітей, опалення проводиться за допомогою духової шафи газової плити, що взагалі суперечить всім вимогам пожежної безпеки.

Всім членам обстежених багатодітних сімей доводились правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці, вручалися листівки з інформацією про надзвичайні події, що трапилися на території області. По можливості співробітники ДСНС контролювали та допомагали усунути деякі порушення вимог пожежної безпеки: прибивали металеві листи перед топковими отворами, переставляли меблі подалі від стінок печей, виносили зайві дрова на вулицю тощо.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here