Home Місто В Радомишлі студент віддав смартфон молодику, який видав себе за правоохоронця

В Радомишлі студент віддав смартфон молодику, який видав себе за правоохоронця

134

9 лютого до відділення поліції звернувся 16-річний юнак, який повідомив про ошуканство, у результаті якого він втратив мобільний. Правоохоронці встановили кривдника парубка та затримали його для з’ясування всіх обставин.

Студент місцевого навчального закладу розповів поліцейським, що на території ліцею до нього підійшов незнайомець, який назвався дільничним інспектором. Під надуманим приводом чоловік почав погрожувати заявникові кримінальною відповідальністю, уникнути якої можна лише, сплативши певні кошти. Наляканий хлопець віддав невідомому наявних у нього 50 гривень та власний мобільний.

Лише згодом студент зрозумів, що незнайомець жодного стосунку до правоохоронців не має і банально його ошукав.

В обставинах події розбирались працівники Радомишльського відділення поліції, які швидко встановили особу шахрая. Він виявився 20-річним жителем с. Краснобірки, колишнім учнем цього ж навчального закладу.

За словами молодика, того дня приїздив у райцентр у справах і зайшов до ліцею. Там, поспілкувавшись з нинішніми студентами, дізнався про заявника, який заборгував їм гроші, тому «розвів» хлопця. Втім 50 гривень і отриманий телефон віддавати позичальникам не став, а забрав собі, згодом гаджет продав.

Відповідно до санкції ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, за якою розпочато досудове розслідування, хлопцеві може загрожувати покарання від штрафу до обмеження волі терміном до 3 років. Досудове розслідування триває.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here