Home Місто В Житомирі щоденно демонтують незаконно встановлені МАФи. ФОТО

В Житомирі щоденно демонтують незаконно встановлені МАФи. ФОТО

118

У лютому цього року працівники КП «Інспекція з благоустрою» вже встигли демонтувати 5 незаконно встановлених МАФів у Житомирі.

Зокрема, напередодні ввечері вдалося прибрати кіоск «Бердичівський хліб» на Польовій, а пообіді 10 лютого демонтажем займалися уже на Богунії – поблизу житлових будинків за адресою проспект Миру, 11.

Відповідні роботи після отриманого припису власник МАФу проводив за власні кошти.

Перехожі, що спостерігали за демонтажем, неодноразово звертали увагу журналістів на стихійний ринок, який знаходиться неподалік. Там домашню городину, молочну та м’ясну продукцію продають мало не з асфальту. Кажуть, що влада ніяк не спішить наводити на цій території лад. Так само викликає у них невдоволення вигляд і стан кіосків, які знаходяться по сусідству із продовольчим комлексом ринку «Хмільник».

Нагадаємо, що КП “Інспекція з благоустрою” Юрій Юзвинський раніше повідомляв, що в Житомирі наразі є близько 70 МАФів, які підлягають демонтажу. Разом з тим, він пояснив, що його підлеглі намагатимуться щоденно демонтовувати по одному кіоску.

Поки «Інспекції з благоустрою» вдається дотримуватися свого плану. Раніше демонтували МАФ по вул. Щорса, 125, який три роки простояв на газоні без дозвільних документів.

Мешканці багатоповерхівки поблизу кінотеатру «Україна» зуміли відстояти свої інтереси і прибудинкову територію, на якій вже почали зводити металевий каркас майбутнього кіоску. Через деякий час після акцій протесту питання було розглянуто на виконкомі і МАФ демонтували.

Активісти «Демократичного Альянсу» розробили онлайн-карту, де можна побачити усі законно встановлені у Житомирі МАФи.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here