Home Місто В селі Червоне восьмеро дітей залишилися без даху над головою і тепер...

В селі Червоне восьмеро дітей залишилися без даху над головою і тепер живуть у сусідів

115

У селі Червоне Житомирської області в пожежі ледве не загинули одразу восьмеро дітей, – пише "Взгляд". Двоє хлопчиків вирішили пограти з сірниками, поки мати пішла до школи за речами, які селяни зібрали для малозабезпечених. На щастя, як тільки спалахнув дах, старші діти зорієнтувалися і вивели молодших на вулицю.

«Пожежна машина була на місці вже через десять хвилин після займання. Ситуацію погіршував сильний вітер, але, в принципі, будинок вдалося врятувати. Згорів тільки дах», – розповіли в ДСНС Житомирськох області.

У селі про сім’ю відгукуються не з дуже хорошого боку. За словами секретаря сільради Галини Іванівни, всі діти у господині будинку від різних батьків, і прізвища у всіх різні, а сама жінка любить випити. Старші хлопчики, учні сьомого і восьмого класів, стежать за молодшими, які постійно перебувають вдома.

«У школі діти вчаться не дуже добре, але від них більшого і вимагати не можна. Потрібно розуміти умови, в яких вони живуть, – постійні скандали і п’янки. Останнім часом мати, слава Богу, вже не п’є, бо чекає дев’яту дитину. А от раніше не раз бачили її п’яною. Мужиків у неї теж було чимало. Зараз є співмешканець, але де працює, і звідки він, не знаю. Селяни, хто чим може, їм допомагають. Дають одяг, продукти», – розповіли  у сільраді.

Поки будинок не відремонтують, сусіди погодилися взяти дітей до себе під опіку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here