Головна Місто В Житомирі діє єдиний навчальний заклад в країні, що готує міліційних фахівців-кінологів

В Житомирі діє єдиний навчальний заклад в країні, що готує міліційних фахівців-кінологів

45
0

16 жовтня у Житомирі на базі Кінологічного центру при УМВС області 15 правоохоронців з різних регіонів України разом зі своїми чотирилапими помічниками складали іспити щодо готовності працювати в екстремальних умовах. До цього вони упродовж місяця проходили спеціалізований інтенсивний курс навчання у Житомирському училищі професійної підготовки працівників міліції.

Про це повідомляє прес-служба  УМВСУкраїни в Житомирській області.

– Наш навчальний заклад єдиний в країні, що готує міліційних фахівців-кінологів, – говорить начальник циклу кінології Житомирського училища профпідготовки працівників міліції Володимир Кермаш. – Сьогодні правоохоронці та службові собаки демонструють, як вони вміють виявляти небезпечні предмети на блокпостах, на транспорті, у приміщеннях та громадських місцях, а також знаходити людей та затримувати зловмисників.

Задля перевірки підготовки кінологів та їх собак екзаменатори підготували 4 локації, максимально схожі до реальних умов служби. Спочатку чотирилапі розшуковці повинні були виявити зброю та вибухівку у транспортних засобах, далі шукали тротил в ящиках. Наступними завданнями стали огляд особистих речей (сумок), в одній з яких знаходилась зброя, та виявлення вибухівки в кімнаті житлової будівлі.

Практично всі випускники склали іспити на «відмінно», причому оцінку рівня підготовки отримували окремо інспектори-кінологи, а окремо – їх вихованці.

– На базі Житомирського училища профпідготовки працівників міліції ми готові підготувати упродовж року близько 60 фахівців відповідного профілю. При цьому використовуємо найсучасніші методики навчання, що дозволяє отримати високі результати за досить стислі терміни.

За словами Віталія Іванченка, з початку року міліційні інспектори-кінологи з службовими собаками допомогли виявити понад 50 кг вибухівки, близько 28 тисяч набоїв, 5 гранатометів та 28 ручних гранат у зоні проведення антитерористичної операції.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here