Home Місто В Житомирі для неповнолітніх ув’язнених провели майстер-клас з айрис фолдінгу

В Житомирі для неповнолітніх ув\’язнених провели майстер-клас з айрис фолдінгу

109

У Житомирській установі виконання покарань (№8) до Великодніх свят провели культурно-просвітницькі заходи із неповнолітніми ув’язненими. Підліткам, які перебувають під вартою в установі, розповіли про історію виникнення Великодня та запропонували за технікою айрис фолдінгу створити на папері різнокольорове яйце – символ зародження, знак життя і Пасхального воскресіння.

Про це поінформували в управлінні культури міської ради.

 
У заходах взяли участь заступник начальника Житомирського управління культури Наталія Марчук, провідний спеціаліст Житомирського управління культури Олена Головня та представник Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталій Скороход.

За допомогою паперових стрічок дітлахи по спіралі створювали досить цікавий візерунок, обрамлений яскравим овалом Великоднього символу воскресіння. У кожного підлітка вийшов власноруч створений вітальний лист, у який вони згодом змогли вписати привітання для своїх рідних і близьких.

На додачу до уроків творчості неповнолітнім подарували альбоми, письмове приладдя, пригостили солодощами. Також підліткам побажали виховувати культуру праці і надалі розвивати свої творчі здібності до конструктивного, логічного мислення, художнього смаку, розширення кругозору, тренування пам’яті, координації рухів та уяви.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here