Home Освіта Студенти платили за фото з викладачами, щоб зібрати гроші на сітку для...

Студенти платили за фото з викладачами, щоб зібрати гроші на сітку для військових. ФОТО

108

Фото з деканом, писанка або порція вареників за 10 гривень, чаювання з дирекцією інституту за 30 або ж фотосесія за 200-300 гривень, – такий незвичний ярморок влаштували студенти ЖДУ ім.І.Франка 8 квітня, аби зібрати кошти на потреби українських військових.

Продавали печиво, солодощі, пиріжки, піцу, прикраси, магніти, портрети, листівки, книги, сертифікати на косметичні послуги та фотосесії на другому поверсі ННІ філології та журналістики.

Ініціатором виступило студентське братство інституту. Кажуть, що нинішня акція дає старт ряду інших заходів, під час яких збиратимуть гроші та шукатимуть способи допомогти воякам.

Виручені від ярмарки кошт передадуть волонтерам ГС "Час Змін", які займаються виготовленням маскувальних сіток і кікімор. Голова студбратства Катерина Подакіна поділилася, що незабаром студенти планують і самостійно плести сітки. Основу для цього вже встановили на території ННІ філології та журналістики, а далі хочуть зібрати гроші і закупити необхідні матеріали.

Готувалися до ярмарки усі студенти. Одні виступили у якості продавців, інші – оглядають представлений товар, торгуються і жартують. Найбільша черга за піцою по 5 гривень, патріотичним печивом по 6-10 гривень. Прикраси можна купити за ціною від 40-50 гривень. Все авторської ручної роботи. Чай на ярмарці коштував 2 гривні, майстер-клас  гри на фортепіано чи гітарі – 40-70 гривень. Зробити манікюр та покрити нігіт гель-лаком пропонували за 70-90 гривень. Усі заявки після оплати коштів волонтери фіксували і видавали благодійникам сердечко, що засвідчувало їхню добру справу.

До заходу приєдналося й керівництво інституту. За фотографію з ними біля жовто-блакитного стенду студенти плалять по 10 гривень, окремо можна сфотографуватися ще й в директорському кріслі та навіть випити з директором чаю або кави. На все своя ціна і шалений попит, на який організатори й не сподівалися.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото в альбомі Першого житомисрького в соцмережі

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here