Головна Місто В Житомирі до кінця року здадуть в експлуатацію ”Доступне житло”

В Житомирі до кінця року здадуть в експлуатацію \”Доступне житло\”

143
0

Будинок по вулиці Івана Богуна здадуть в експлуатацію наприкінці року. В ньому можна придбати квартири за програмою „Доступне житло”.

В Житомирській області реалізується програма „Доступне житло”, учасниками якої можуть стати громадяни, що перебувають на квартирному обліку. 
 
За її умовами держава бере на себе оплату 30% вартості житла. 70% вартості житла громадянин повинен сплатити самостійно. Таким чином, вартість 1 квадратного метра площі для учасників програми „Доступне житло” складає 4157 грн. У рамках програми можна отримати кредит у розмірі до 50% вартості житла в „Ощадбанку” під 16% річних. 
 
Житомирянам, які виявлять бажання придбати квартири за програмою „Доступне житло”, пропонується 9-поверховий 178-квартирний будинок за адресою: проїзд Івана Богуна, 5 на Корбутівці. Окрім всієї необхідної інфраструктури – школа, стадіон, магазин, навчальні заклади – мешканці будинку матимуть гарний вид з вікна на річку Тетерів, чисте повітря і можливість прогулюватися алеями Гідропарку, який знаходиться в 10 хвилинах пішої ходи.
 
Потенційним мешканцям будинку пропонуються 1, 2, 3-кімнатні квартири, загальною площею від 48 м2. У квартирах встановлюються металеві вхідні двері, металопластикові вікна, лічильники холодної та гарячої води. Будівництво веде відома в Україні компанія „Київміськбуд”, яка використовує екологічно чисті матеріали та сучасні енергозберігаючі технології. Суттєвою перевагою будівлі є сучасне планування, дахова котельня, а також паркінг на 36 машиномісць. 

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: м. Житомир, вул. Черняховського, 12а, тел. 42-25-12 (“Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”).

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here